bussi pysäkin lähellä
Reitin pituus: 25 км.
Время в пути: 63 мин.

katsella verkossa
Suunta 1Suunta 2
1 reitillä1 reitillä


Elielinaukio  
Hesperian puisto
03:39
Töölön kisahalli
Автобус
03:39
Kansaneläkelaitos
03:41
Töölön tulli
03:42
Kuusitie
03:44
Tilkka
03:44
Ruskeasuo
03:46
Ruskeasuon varikko
03:47
Kivihaka
03:48
Metsäläntie
03:49
Pirkkolantie
03:50
Pirkkolan urheilup.
03:50
Venäläinen koulu
03:51
Raitamaantie
03:52
Kaarelantie
03:52
Kalannintie
03:53
Kappatie
03:54
Vetotie
03:55
Kaivosrinteenpolku
03:56
Mätäoja
03:56
Hämeenlinnanväylä
03:57
Kukinkuja
03:58
Lintukallionkuja
03:59
Kivimäenkuja
04:00
Laajavuorentie
04:01
Raiviosuonmäki
04:01
Laajavuorenkuja
04:02
Myllynkivenkuja
04:03
Martinkyläntie
04:04
Raappavuorenkuja
04:05
Raappavuorenreuna
04:06
Laajametsänkuja
04:06
Martinkeskus
04:07
Martinlaakson asema
ylös
Martinlaakson asema  
Martinkeskus
Laajametsänkuja
Raappavuorenkuja
Martinkyläntie
Myllynkivenkuja
Laajavuorenkuja
Raiviosuonmäki
Laajavuorentie
Metsikkötie
Kivimäenkuja
Lintukallionkuja
Kukinkuja
Mätäoja
Kaivosrinteenpolku
Vetotie
Kappatie
Kalannintie
Kaarelantie
Raitamaantie
Venäläinen koulu
Pirkkolan urheilup.
Pirkkolantie
Metsäläntie
Kivihaka
Ruskeasuon varikko
Ruskeasuo
Tilkka
Kuusitie
03:39
Töölön tulli
Bussi
03:39
Kansaneläkelaitos
03:40
Töölön kisahalli
03:42
Hesperian puisto
03:44
Elielinaukio
ylös